Konferencje i seminaria

Polska Izba Ubezpieczeń, we współpracy z Katedrą Ubezpieczeń Społecznych Szkoły Głównej Handlowej 13 czerwca 2019 r. organizuje konferencję, która odbędzie się w Warszawie, w siedzibie SGH przy al. Niepodległości 128, (róg ul. Madalińskiego) w auli wykładowej budynku C. Konferencja będzie okazją do zastanowienia się nad cyberzagrożeniami i stworzy okazję do dyskusji na temat podejścia zakładów ubezpieczeń do cyberbezpieczeństwa. Spotkanie umożliwi też wymianę informacji i wskazówek, jakie działania rynek ubezpieczeniowy powinien podjąć na rzecz współpracy w tym obszarze.

W wydarzeniu udział wezmą specjaliści odpowiedzialni za cyberbezpieczeństwo na szczeblu krajowym i międzynarodowym, eksperci z zakresu funkcjonowania nowoczesnych technologii służących powstawaniu i zwalczaniu cyberzagrożeń, a także reprezentanci środowiska naukowego, praktycy z zakładów ubezpieczeń, firm i organizacji działających na rzecz poprawy bezpieczeństwa w sieci.
Konferencja przeznaczona jest głównie dla pracowników zakładów ubezpieczeń zajmujących się bezpieczeństwem, w tym działów IT, compliance, ryzyka, ale także środowiska naukowego oraz instytucji i firm powiązanych z działalnością ubezpieczeniową. Liczba miejsc jest ograniczona. Program dostępny jest przy rejestracji na konferencję, której można dokonywać do 10 czerwca br. na stronie:
https://rejestracja.piu.org.pl/?event=najwieksze-wyzwania-cyberbezpieczenstwa-stojace-przed-zakladami-ubezpieczen